X
     
Domki Działki Projekt
indywidualny
Wioska Lotników
 
Unikalna oferta sprzedaży domów na nowopowstającym osiedlu we wsi Borsk w Borach Tucholskich.
Osiedle „Wioska lotników” składa się z 67 działek pod budownictwo letniskowe o powierzchni powyżej 1000m2. Największe planowane działki mają niemal 2000m2.
Część działek posiada bezpośredni dostęp do terenu czynnego lądowiska w Borsku. Właściciele będą mieli możliwość wykonywania operacji lotniczych na jego terenie.
Lokalizacja w otoczeniu lasu sosnowego, nieopodal jeziora Wdzydze z możliwością korzystania z prywatnej plaży, dostęp do kanału Wdy dla osób uprawiających kajakarstwo.
Założeniem inwestora jest stworzenie uporządkowanego i jednorodnego pod względem architektonicznym osiedla z uwzględnieniem indywidualnych upodobań i potrzeb klientów.
Oferta domów powoduje, iż każdy klient znajdzie coś dla siebie.Standardowy dom ma 83m2 powierzchni możliwe są jednak różne warianty jego rozbudowy. Istnieje także możliwość zaprojektowania domu indywidualnie według potrzeb klienta przez naszą pracownię projektową.
Możliwe jest zarówno wykorzystanie letniskowe jak i całoroczne każdego z oferowanych domów.
W przygotowaniu kilka możliwych do wyboru przez klienta wykończeń zewnętrznego wyglądu domu.
Dodatkowo w ofercie znajdą się wiaty garażowe i garaże dopasowane architekturą i sposobem wykończenia do domu.
Osiedle będzie w pełni zagospodarowane jeżeli chodzi o całą infrastrukturę. Na terenie osiedla powstanie wydzielona przestrzeń wspólna przeznaczona min. na plac zabaw dla dzieci.
Planowany termin rozpoczęcia I etapu inwestycji II kwartał 2014r.