X
     
Domki Działki Projekt
indywidualny
Osada Borsk
 
Osada Borsk
Osiedle „Osada Borsk” składa się z 57 działek pod budownictwo jednorodzinne o powierzchni powyżej 1000m2. Największe planowane działki mają niemal 2000m2. Osiedle zlokalizowane jest w pięknym lesie sosnowym, nieopodal jeziora Wdzydze z możliwością korzystania z prywatnej plaży, dostęp do kanału Wdy dla osób uprawiających kajakarstwo.
 
Założeniem inwestora jest stworzenie uporządkowanego i jednorodnego pod względem architektonicznym osiedla z uwzględnieniem indywidualnych upodobań i potrzeb klientów. Na terenie osiedla powstanie wydzielona przestrzeń wspólna przeznaczona min. na plac zabaw dla dzieci. 
 
Domy
Oferta domów powoduje, iż każdy klient znajdzie coś dla siebie. Standardowy dom ma 90m2 powierzchni, możliwe są jednak różne warianty jego rozbudowy. Istnieje także możliwość zaprojektowania domu indywidualnie według potrzeb klienta przez naszą pracownię projektową. Możliwe jest zarówno wykorzystanie letniskowe, jak i całoroczne każdego z oferowanych domów.
 
Wykończenie
Proponujemy kilka możliwych do wyboru przez klienta wykończeń zewnętrznego wyglądu domu. Proponowane dla osiedla Osada Borsk domy typowe zostaną zrealizowane w technologii drewnianej szkieletowej, na indywidualne życzenie klienta istnieje możliwość przeprojektowania i realizacji w wersji tradycyjnej - murowanej. 
Dodatkowo w ofercie znajdą się wiaty garażowe i garaże dopasowane architekturą i sposobem wykończenia do domu.  
O wykończeniu domów przeczytasz tutaj >>>
 
Planowany termin rozpoczęcia I etapu inwestycji II kwartał 2014r.
 
Zadzwoń i dowiedz się więcej! tel. +48 513 26 56 49